מטפים לכיבוי אש

מטפים לכיבוי אש - להיט בכיבוי לוהט

החשש הגדול ביותר שלנו הוא מפני אסונות טבע שאין לנו שום שליטה עליהם. זה יכול להיות צונאמי שעולה מן האוקיינוס, רעידת אדמה, התפרצות געשית או ברק היוצר הבזק חשמלי עז. תופעות אלו מדגישות עד כמה האדם קטן מן העוצמה של הטבע ועד כמה הוא יכול להיות חסר אונים למולו. במקרה של שריפות, לעומת שאר אירועי אסונות הטבע, לבני האדם יש, לרוב, יד וחלק בהתרחשות ובודאי שיש לו יכולת לבצע פעולות מניעה, עצירה ודיכוי, וככל שאנו נדע לתפקד בשעת שריפה, להשתמש בכלים הנכונים, כמו מטפים לכיבוי אש וכדומה להם ולתפעל אותם כראוי, כך נשכיל לגבור על האש ועל נזקיה.

מטפים לכיבוי אש הם התרופה המיידית האופטימאלית לשם השגת עזרה ראשונה והתמודדות כנגד התפרצות שריפה או דליקה במבנה סגור או פתוח.
קיימים מספר סוגי מטפים לכיבוי אש:

מטפים לכיבוי אש  מטפי אבקה במשקל של 1,2,3 או 6 ק"ג המתאימים לכיבוי דליקות הנגרמות על ידי נוזלים דליקים, שמן גריז ומכשירי חשמל, עץ או נייר.

מטפים לכיבוי אש  מטפי גז הלון בגדלים של בין חצי ק"ג ל-12 ק"ג. גז ההלון מתאים לצרכים ביתיים ולכיבוי ראשוני של שריפות במקומות סגורים כמו בית העסק, הבית הפרטי או הרכב. לגז יש השפעה מיידית על השריפה, אך במקרה והיא לא כובתה לחלוטין, קיימת סכנת התלקחות מחודשת ועל כך יש לשים לב ולהקפיד על משנה זהירות.

מטפים לכיבוי אש מטפי פחמן דו חמצני (CO2) יעילים כנגד כל סוגי הדלקות כגון דלק, מוצקים וגז.

מטפים לכיבוי אש מטפי קצף משמשים, לרוב, לכיבוי שריפת נוזלים ומוצקים דליקים כאשר הקצף מתפקד כמבודד בין החומר לחמצן המשלהב אותו וכאמצעי לקירורו.

מטפים לכיבוי אש

לא משנה באילו מטפים לכיבוי אש נשתמש, או איזה מטף נרכוש לביטחון האישי והמשפחתי שלנו, חשוב לציין בפני בעל המקצוע או המוכר בחנות את גודל החדר ואת גודל הבית, כך שיתאים את המטף הנכון לנו. לא לחינם ישנם מטפים בעלי מסת חומר שונה ובגדלים שונים, ואסור לזלזל או לחשוב רק מהבחינה הכלכלית, אלא לשים את הבטיחות בראש מעיינינו ומחשבותינו.

השימוש במטפים הוא חד פעמי, והשאיפה היא, כמובן, שלא נצטרך להשתמש בהם לעולם. בכל מקרה, גם למטפים יש אורך חיים מסוים ותאריך תפוגה שחשוב להקפיד עליו כדי למנוע נזק נוסף או פגם במהלך ההזדקקות למטף. גם כאשר מעוניינים למלא מחדש את המטף ולחדש את תכולתו, אסור לעשות זאת כלאחר יד וחייבים להיעזר במומחה מנוסה שגם ימלא את המטף בצורה אופטימאלית וגם ישכיל להכניס את החומר המתאים ולא חומר אחר שעלול לגרום להתלקחות ולאסון כבד.

בכל מקרה, ובכל מצב, הערנות שלנו והיכולת שלנו להעריך סיכונים וסכנות, לדעת להימנע מהם ובמצבי קיצון, להשתמש באופן היעיל ביותר בעזרים שונים לשם כיבוי שריפות, הם אלו שיכולים להפוך מצב של אסון כבד למצב פחות נורא ופחות פטאלי.


| מטפים || מטף לכיבוי אש || מטפים לכיבוי אש || ציוד לכיבוי אש || כיבוי אש |

 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב