ציוד לכיבוי אש

ציוד כיבוי אש

בחברת י.א דור ניתן לרכוש מגוון רחב של ציוד לכיבוי אש היעיל כנגד סוגים רבים של דליקות ושריפות, משריפות הנגרמות מבדלי סיגריות שהושארו בפח אשפה ועד לקצרים חשמליים במכשירים אלקטרוניים, תוך קבלת ייעוץ ותמיכה לפני הקנייה וגם לאחריה.

תצורה מרכזית של ציוד כיבוי אש מוכר, פופולארי וקל לשימוש היא המטף והיא נחלקת לשני סוגי מטפים שונים- גז ואבקה, אשר מיועדים לשימוש בסוגי שריפות שונים וחייבים להיות בקיאים היטב ולהכיר את הוראות השימוש בהם לפני שפותחים אותם ומשתמשים בהם לצורך כיבוי שריפה משתוללת. מטפי אבקה מיועדים לשימוש בכל סוגי השריפות, בין אם שריפות מוצקים, נוזלים או חשמל ואינם יוצרים נזק סביבתי מעבר למה שכבר נגרם על ידי האש אך יכולים לגרום לנזק כלשהו ללוחות חשמל ולמכשירים חשמליים הבאים איתה במגע.
האבקה גם אינה מזיקה לאיכות הסביבה ואינה תורמת לזיהום האוויר ולפגיעה באוזון. מטפי הגז מיועדים לטיפול ברוב סוגי השריפות אך שימוש במטפים אלו בשטח פתוח, שבו יתנדפו במהירות, לא מועיל ולא אפקטיבי.

תחת הכותרת של ציוד כיבוי אש ניתן להכליל את כל המוצרים והאלמנטים הנדרשים לאיתור מוקדם, זיהוי, התרעה וכניסה לפעילות בשעת שריפה. מכיוון שחשיבות הפעילות המונעת והזהירות המוקדמת היא לא פחות חשובה מהפעולות הננקטות בשעת שריפה, חשוב לרכוש את ציוד כיבוי האש ואת כל המרכיבים הכלולים בכך במקום שבו המקצועיות, האחריות והניסיון הם גלויים, ברורים ובלתי ניתנים לערעור, וחברת י.א דור גאה להיות אחת מהחברות המנוסות, המקצועיות ובעלות הרזומה הטוב ביותר בפעילות עם מגוון רחב של גופים עסקיים, קמעונאיים, ציבוריים ופרטיים בקנה מידה בינוני וגדול בכל הקשור לייעוץ והכוונה נכונים ונבונים לקראת רכישת ציוד לכיבוי אש על פי תו התקן הישראלי והבינלאומי, כי כמו שכולנו יודעים, עם אש לא משחקים.

אספקה,התקנה ושירות עבור ציוד כיבוי אש הכולל:
מטפים מטלטלים (אבקה, גז הלון BCF) בגדלים שונים, גלגלונים, זרנוקים, מזנקים, ארונות כיבוי, שמיכות כוויות, גלאי עשן לפי תקן ואביזרים נוספים.

שירות וטיפול שנתי בציוד כיבוי האש הכולל:
מילוי ובדיקת מטפים, בדיקת גלגלונים בהזרמת מים, בדיקת עמדות כיבוי אש וצביעת מטפים.
ההתקנה מבוצעת ע"י צוות טכני מקצועי ומיומן אשר עבר קורסי הסמכה של מכון התקנים הישראלי ומותקנת בהתאם לדרישות שירותי כבאות אש
ועפ"י ת"י 129, 987, 448, 365, ומפרט 308.

מבחר מוצרים לכיבוי אש

 

גלגלון כיבוי אש

1001

מזנקים לגלגלון כיבוי אש

1002

זרנוק פוליאסטר

1003

מטפה אבקה יבשה

1004

מטפים - אבקה

1111

מטפים - גז

2222

מטפים אוטומטיים

3333

מטפים - אבקה

4444

מטפים

5555

 

 


| ציוד לכיבוי אש || כיבוי אש || מטפים || זרנוקים || גלגלונים |

 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב