נמצאו 11 תוצאות עבור חיפוש התג : אינטרקום ביתי

מערכת קומפקטית DVR

מערכת קומפקטית DVR ל 4 -8 -16... (קרא עוד...)

כרטיס צפייה והקלטה 400/100

GV – 1120 כרטיס צפייה והקלטה 400/100  ברזולוציית D1 בצפייה ו- 4CIF בהקלטהניתן לשלב 2 כרטיסים לקבלת מערכת עד 32... (קרא עוד...)

כרטיס צפייה והקלטה 100/100

GV - 800 ניתן לשלב 2 כרטיסים לקבלת מערכת עד 32 מצלמותניתן להשיג בתצורה של 4, 8, 16,12... (קרא עוד...)

כרטיס צפייה והקלטה 400/400

GV - 1480 כרטיס צפייה והקלטה 400/400  ברזולוציית D1 בצפייה ו- 4CIF בהקלטהניתן לשלב 2 כרטיסים לקבלת מערכת עד 32... (קרא עוד...)

מערכות אינטרקום

לעיתים נדמה כי מערכות אינטרקום הן חלק מחיינו כבר מאות בשנים, ואכן, זוהי אחת מהמערכות האלקטרוניות המוקדמות ביותר שהומצאו ששימשו גופים עסקיים, כמו גם דיירי בתים משותפים ברחבי העולם, מזה שנים רבות. מערכות אינטרקום הן... (קרא עוד...)

חברת י.א דור (1999) ביטחון ותקשורת בע"מ

חברת י.א.דור (1999) ביטחון ותקשורת בע"מ נוסדה בשנת 1989 החברה מתמחה בייעוץ, תכנון והתקנה, פיקוח וליווי פרויקטים בתחום מערכות הכוללות: *גילוי עשן ואש לפי תקן 1220 חלק 3 - 1220חלק 11  *מערכות מצלמות במעגל סגור מערכות DVR... (קרא עוד...)

לקוחות י.א דור מערכות תקשורת

... (קרא עוד...)

מערכות אזעקה לבית או לעסק

כאשר אנו מתכוונים למערכות אזעקה אנו מחלקים, בעצם, את התחום לשניים - מערכות אזעקה מקצועיות לבתי עסק ולמתחמים מסחריים ומערכות אזעקה לבתים פרטיים, וכל אחת מהמערכות השונות מספקות מידה אחרת של פונקציות יעילות כנגד פריצות,... (קרא עוד...)

מערכות הקלטה DVR

בכמה סיטואציות בחיים שלכם אמרתם לעצמכם "לו רק הייתי זבוב על הקיר בחדר הזה?" והתכוונתם לרצון שלכם לדעת מה נאמר בחדרי חדרים או נעשה בינות קירות המשרד או החדר, בין אם הדבר היה קשור, קשר ישיר, אליכם או סתם מסקרנות גרידא. כיום,... (קרא עוד...)

מטפים לכיבוי אש

מטפים לכיבוי אש - להיט בכיבוי לוהט החשש הגדול ביותר שלנו הוא מפני אסונות טבע שאין לנו שום שליטה עליהם. זה יכול להיות צונאמי שעולה מן האוקיינוס, רעידת אדמה, התפרצות געשית או ברק היוצר הבזק חשמלי עז. תופעות אלו מדגישות עד... (קרא עוד...)

בקרות כניסה וטלפוניה

החוכמה בעסקים היא תמיד להיות צעד אחד לפני המתחרים ואת זאת גם המתחרים עצמם יודעים. אין פלא שקיים מאבק תמידי על מידע ועל ידע והמידור הוא אבן יסוד בכל עסק חפץ חיים. אלמנט משמעותי של חסימת מסתננים בלתי רצויים ואורחים בלתי... (קרא עוד...)


 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב