נמצאו 17 תוצאות עבור חיפוש התג : אזעקה לעסק

מערכת קומפקטית DVR

מערכת קומפקטית DVR ל 4 -8 -16... (קרא עוד...)

כרטיס צפייה והקלטה 400/100

GV – 1120 כרטיס צפייה והקלטה 400/100  ברזולוציית D1 בצפייה ו- 4CIF בהקלטהניתן לשלב 2 כרטיסים לקבלת מערכת עד 32... (קרא עוד...)

כרטיס צפייה והקלטה 100/100

GV - 800 ניתן לשלב 2 כרטיסים לקבלת מערכת עד 32 מצלמותניתן להשיג בתצורה של 4, 8, 16,12... (קרא עוד...)

כרטיס צפייה והקלטה 400/400

GV - 1480 כרטיס צפייה והקלטה 400/400  ברזולוציית D1 בצפייה ו- 4CIF בהקלטהניתן לשלב 2 כרטיסים לקבלת מערכת עד 32... (קרא עוד...)

גלאי גז, גילוי אש ועשן, גלאי עשן, גלאי אש ועשן, מערכות גילוי עשן, מערכת גילוי אש, מערכות לגילוי אש ועשן

ה-GHD-2000 הינו גלאי גז מהדור החדש, בעל רגש לגילוי גז בעל אורך חיים גבוה (מעל 10שנים) וצריכת חשמל נמוכה. ה-GHD-2000 מכוון לגילוי גזים דליקים כגון: LNG (גז נוזלי טבעי), LPG (גז פרופן / בוטן טבעי). הגלאי מצוייד בבקרה אשר שולטת על רגש גילוי... (קרא עוד...)

פנל לרכזת אנלוגית, כיבוי אוטומטי , גילוי אש ועשן, גלאי עשן, גלאי אש ועשן, מערכות גילוי עשן, מערכת גילוי אש, מערכות לגילוי אש ועשן

ה- RM-4005 הינו פנל משנה למערכות כתובתיות אנלוגיות המאפשר בקרה של מערכת ה-ADR-3000 ממיקום מרוחק ומנקודות מפתח כמו משרד קצין הביטחון, מנהל המתקן, משרד האחזקה וכו'. פנל המשנה כולל תצוגת LCD, פנל לחצנים, זמזם פנימי, ותכונות כמו מוצא... (קרא עוד...)

מערכת הקלטה עמצאית LG

מערכת הקלטה עמצאית LG דגם LE-1004-NH מערכת הקלטה עצמאית (S/A) ל-4 ערוצים, בדחיסת H.264 בנפח איחסון 500GB, קצב צפיה/הקלטה100/100f.p.s, רזולוציות הקלטה: CIF, 2CIF, D1, שליטה ע"י עכבר/שלט, הקלטת Pre-Alarm,כניסות וידאו-4, יציאת מוניטור, יציאת VGA,... (קרא עוד...)

מערכות אזעקה לבית או לעסק

כאשר אנו מתכוונים למערכות אזעקה אנו מחלקים, בעצם, את התחום לשניים - מערכות אזעקה מקצועיות לבתי עסק ולמתחמים מסחריים ומערכות אזעקה לבתים פרטיים, וכל אחת מהמערכות השונות מספקות מידה אחרת של פונקציות יעילות כנגד פריצות,... (קרא עוד...)

מצלמות אבטחה

מאחר ואין דרך, או צורך, להפריז בחשיבותן של מצלמות אבטחה איכותיות לבתי עסק או למתחמים ציבוריים שבהם יש נטייה לפעילות פלילית או מזיקה, נותר רק לעמוד מקרוב אחר הניואנסים השונים וההבדלים הבולטים בין סוגי מצלמות האבטחה... (קרא עוד...)

מערכות אינטרקום

לעיתים נדמה כי מערכות אינטרקום הן חלק מחיינו כבר מאות בשנים, ואכן, זוהי אחת מהמערכות האלקטרוניות המוקדמות ביותר שהומצאו ששימשו גופים עסקיים, כמו גם דיירי בתים משותפים ברחבי העולם, מזה שנים רבות. מערכות אינטרקום הן... (קרא עוד...)

מערכות הקלטה DVR

בכמה סיטואציות בחיים שלכם אמרתם לעצמכם "לו רק הייתי זבוב על הקיר בחדר הזה?" והתכוונתם לרצון שלכם לדעת מה נאמר בחדרי חדרים או נעשה בינות קירות המשרד או החדר, בין אם הדבר היה קשור, קשר ישיר, אליכם או סתם מסקרנות גרידא. כיום,... (קרא עוד...)

מצלמות אבטחה IP

כיום כל אחד הוא בלש, או מרגל, בפוטנציה ויכול לעקוב ולהתעדכן בכל דבר שהוא מעוניין לדעת עליו בעזרת מצלמות אבטחה ip שהן סוג של מצלמות אבטחה המחוברות לרשת האינטרנט ומשדרות, מעל גלי הפס הרחב, לכתובת ip של מי שהתקין אותה, גם ללא... (קרא עוד...)

לקוחות י.א דור מערכות תקשורת

... (קרא עוד...)

ציוד לכיבוי אש - תמיד חשוב לוודא שיש

ציוד לכיבוי אש, בכל זמן ובכל עת, תמיד חשוב שיהיה תקין, ראוי לפעולה וזמין, ובמיוחד לקראת החגים, כאשר אנשים נוהגים להתכנס בקבוצות גדולות, לחגוג ארוחות משפחתיות עמוסות בישולים ומנות מיוחדות, ולבלות את הימים ואת הערבים,... (קרא עוד...)

מערכות כיבוי אוטמטיות

התקנת מערכות גילוי, זיהוי ובקרת אש היא צורך שנובע מרצון לשמור על חיי הנוכחים ועל ביטחונם האישי ובטיחותם במקומות הומי אדם או ציבוריים, אך, פעמים לא מעטות, מדובר גם על חבות חוקית של בעלי עסקים, מתחמים ואתרים ציבוריים... (קרא עוד...)

מערכות גילוי עשן ואש

אחת הסכנות הגדולות ביותר למבנים ולבני אדם היא השריפה. שריפה אינה רק אש, עשן וגיצים שעפים לכל עבר אלא גם חמצן שהולך ואוזל, גזים רעילים שמצטברים ואפילו סכנה לקצר חשמלי שיכול להוביל לפיצוץ, כך שכל מקום ציבורי האמון על קהל... (קרא עוד...)

בקרות כניסה וטלפוניה

החוכמה בעסקים היא תמיד להיות צעד אחד לפני המתחרים ואת זאת גם המתחרים עצמם יודעים. אין פלא שקיים מאבק תמידי על מידע ועל ידע והמידור הוא אבן יסוד בכל עסק חפץ חיים. אלמנט משמעותי של חסימת מסתננים בלתי רצויים ואורחים בלתי... (קרא עוד...)


 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב