מצלמות אבטחה לעסק - לשים עין על העסק

 

האח הגדול, נאהב או נתעב את זה, הוא כבר מזמן לא מושג אורווליאני ספרותי אלא שגרת חיים ומציאות יומיומית בחיי כל אחד מאיתנו. אנו מוקפים מצלמות וחיישנים, איתוריות ולוויני ריגול ואיסוף מידע המסוגלים לנפק כל מידע וכל סטאטוס לגבינו ולגבי מעשינו ומיקומנו בזמן אמת. אפשר לאתר מצלמות אבטחה לעסק בכל בית עסק, בכל מקום ציבורי ומסחרי, ואפילו במכולות שכונתיות ובפיצוציות אפשר לראות, כדבר שבשגרה, מערכת טמ"ס (טלוויזיה במעגל סגור) הקולטת, מצלמת ומתעדת כל זווית וכל התרחשות.

מצלמות אבטחה לעסק הן גם בעלות היבט בטיחותי ואבטחתי לכל מי שיש ברשותו דברים בעלי ערך כספי שאותם יכול מישהו לחמוד לעצמו. התפשטות נגע הפריצות, הגניבות והוונדליזם בקרב בתי מסחר, עסקים וחנויות חייבה את בעליהם למגן ולרשת אותם באמצעי מעקב, זיהוי ותיעוד, חלקם גלויים וחלקם סמויים מן העין, ואפילו תהיה בכך פגיעה בחירויות הפרט של הנמצאים במקום. הנתונים היבשים מוכיחים כי רבות מהגניבות ומהפריצות מתבצעות דווקא על ידי עובדי המקום, שבהם נותן הבעלים אמון ועליהם הוא סומך שישמרו על האינטרסים שלו ועל רכושו. מצלמות אבטחה לעסק הן סוג של רשת ביטחון מאיימת, מרתיעה ומחויבת המציאות, לדאבוננו, בימים אלו.

ישנם סוגים רבים של מצלמות אבטחה לעסק, כולם יעילים, כולם איכותיים ולכולם יתרונות וחסרונות מובנים, הדורשים התייעצות והיוועצות עם יועצי אבטחה ומיגון מקצועיים, שיכולים לרדת לרזולוציות של צרכי כל אתר, עסק או בית פרטי ולספק המלצות מהימנות לגבי האמצעי האפקטיבי ביותר.

בין הפופולאריות שבמצלמות אבטחה לעסק ניתן למצוא את מצלמות הצינור, שנקראות כך עקב המראה הצינורי המוארך שלהן והעדשות הרחבות או הצרות שלהן, שתותאמנה לכם בהתאם למטרת הצילום. מצלמות נפוצות אחרות הן מצלמות הכיפה הבנויות להתקנה פנימית או חיצונית, עם אמצעי אינפרא אדום וחיישני תאורה. לכיפות הממונעות יש אפשרות צידוד של 360 מעלות שלמות. מצלמות אבטחה לעסק שהולכות וצוברות קהל נאמנים מסור הן מצלמות הרשת, המסוגלות להעביר נתונים בזמן אמת לרשת ולאפשר ללקוח לצפות בהתרחשויות בעת שהן קורות.

לעיתים מספיק לפרסם כי המקום שלכם מוגן באמצעי צילום ואבטחה על מנת למנוע פריצות וגניבות, אך למען הביטחון והשקט הנפשי, מומלץ בחום להתקין מצלמות אבטחה לעסק ולשים על העסק שלכם עין.


| מצלמות אבטחה לעסק || מצלמת אבטחה לעסק || מצלמות לעסק || מצלמות אבטחה לעסקים |

 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב