ציוד לכיבוי אש - בדיקה מוקדמת מונעת אסון

אש היא דבר נפלא. האש מחממת אותנו, מגרשת אויבים ובעלי חיים מסוכנים, הופכת את המזון שלנו לאכיל ולבריא יותר ובאופן כללי, משרתת אותנו ומעניקה לנו יתרונות רבים ותועלות רבות עוד יותר. אך, באותה המידה שהאש היא חיובית וחיונית לנו, כך היא יכולה, כהרף עין וללא אזהרה מוקדמת, להפוך למלכודת ולסכנה מוחשית ואמיתית, לנו, לסביבה שלנו ולסובבים אותנו.

מכיוון שהאש, למעשה, נמצאת בכל מקום בו ישנו מפגש של חום וחמצן, הרי שגם ציוד לכיבוי אש חיוני מאוד שיימצא בכל מקום, ובוודאי כאשר מדובר על מקומות המאוכלסים בבני אדם, בעלי חיים או אלמנטים חשובים שאסור לאבדם או להרסם. בכל המקומות הציבוריים, וגם בקרב רבים מבעלי הנכסים והבתים הפרטיים, ישנם אמצעי גילוי אש, כמו גם ציוד לכיבוי אש, בצורת ספרינקלרים המוצמדים לתקרה, צינורות כיבוי במים ומטפי כיבוי בצורת קצף או אבקה, אך, למעט החובה החוקית לעשות זאת מעת לעת, מפליא לגלות עד כמה ממעטים בעלי הציוד הזה לבדוק אותו בצורה קבועה וסיסטמתית על מנת לוודא כי הציוד עדיין תקף, עדיין מכיל חומרים מעכבי בערה ואלמנטים החיוניים לצורך השתלטות מהירה על מקור השריפה ומתן מענה הולם עד להגעת כוחות כיבוי האש המקצועיים.

כפי שנכתב בכותרת המאמר, בדיקה מוקדמת, ככל האפשר, של ציוד לכיבוי אש המותקן במקום מסוים, ורצוי עם ההגעה לאותו מקום והכניסה הפיזית אליו, יכולה להציל חיים ולמנוע אסון גדול מכיוון שבעת הצורך ובשעת מצוקה אמיתית, לא תהיה הזדמנות שנייה לבצע בדיקה ואימות של יכולות הציוד. הזמנת איש מקצוע בתחום מערכות גילוי אש המומחה לבחינת ולבדיקת ציוד לכיבוי אש היא פעולה שחשוב לעשותה בתכיפות גבוהה ולא לזלזל במה שמחייבים החוקים הנוגעים לאמצעי כיבוי במקומות הומי אדם.

ישנן בדיקות שאותן כל אדם יכול לעשות, גם אם אינו מומחה למערכות גילוי וכיבוי אש וברוב המקרים לא מדובר על בדיקות מסובכות או מורכבות שאי אפשר לחקור אודותיהן באינטרנט או לקרוא את הוראות היצרן הנוגעות לציוד ספציפי המותקן אצל אותו אדם, ואם הדבר גם יכול לסייע במעקב ובאבחון, וגם להוזיל עלויות, מה טוב.  

 


| ציוד לכיבוי אש || ציוד כיבוי אש || גילוי אש || מערכות כיבוי אש |

 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב