ציוד לכיבוי אש - תמיד חשוב לוודא שיש

ציוד לכיבוי אש, בכל זמן ובכל עת, תמיד חשוב שיהיה תקין, ראוי לפעולה וזמין, ובמיוחד לקראת החגים, כאשר אנשים נוהגים להתכנס בקבוצות גדולות, לחגוג ארוחות משפחתיות עמוסות בישולים ומנות מיוחדות, ולבלות את הימים ואת הערבים, המתחילים להיות קרירים, ביחד. כל אלו, ביחד עם העובדה כי כמעט כל מקומות העבודה סגורים ונעולים על מנעול ובריח, מהווים סכנה אמיתית ומוחשית להתלקחות דליקה, שריפה או אש מקומית שיכולה להיגרם כתוצאה מקצר חשמלי, מהצתה מכוונת או מכוח עליון כלשהו ומצריכים הימצאות ציוד כיבוי אש בהישג יד עד להגעת כוחות כיבוי מיומנים ומקצועיים.

בחודשים האחרונים, בנוסף למה שכבר הוזכר, אנו חשופים גם לאיומים ולהתחממות בגזרת השכנות שלנו, סוריה, מצרים ובעיקר אירן, ותחזיות הכוללות נפילת טילים, קטיושות והתחלה מחודשת של פיגועי טרור הן מוחשיות וברות קיימא, כך שאש יכולה לפרוץ גם בשל סיבות אלו. אין ספק כי הימצאות ציוד לכיבוי אש יכולה להציל חיים ורכוש במקרים מאין אלו.

אז על איזה סוג ציוד כיבוי אש מדובר? ובכן, ישנו ציוד מגוון שמקובל למצוא בבתי מגורים ובבתי עסק קטנים, כגון מטפי כיבוי אש בנפח של 3 עד 6 ליטר, זרנוקי מים בקוטר של 15 ליטר וספרינקלרים בתקרה המשמשים כמעכבי שריפות וכסוג של מערכות אזעקה למוקדי חירום. בבתי עסק גדולים ובמקומות ציבוריים ישנם אמצעי ציוד לכיבוי אש מורכבים יותר, דוגמת תותחי מים לשטחים פתוחים, דלתות כיבוי הנסגרות באופן אוטומטי בשעת שריפה ונועדו להגן על האוכלוסייה הנמצאת במתחם וארונות כיבוי אש בהם יש צינורות כיבוי ארוכים וחזקים, וכל אלו, כמובן, בנוסף לעזרים הרגילים והשגרתיים אשר משותפים לכל סוגי המבנים באשר הם.

לפני החגים הקרבים ובאים, ולפני שהקיץ מפנה את מקומו לעונה הקרה, המאלצת אותנו להדליק מפזרי חום, תנורים, פטריות אש, רדיאטורים ועוד אלמנטים מחממים וחשובים, אך גם מסוכנים, כדאי שנעשה בדיקת תקינות ונוודא כי ברשותנו אמצעי כיבוי אש ראויים לשימוש לחגים שמחים ובטוחים

 

 


| ציוד לכיבוי אש || ציוד כיבוי אש || מערכות כיבוי אש |

 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב