מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

מאחר ואין דרך, או צורך, להפריז בחשיבותן של מצלמות אבטחה איכותיות לבתי עסק או למתחמים ציבוריים שבהם יש נטייה לפעילות פלילית או מזיקה, נותר רק לעמוד מקרוב אחר הניואנסים השונים וההבדלים הבולטים בין סוגי מצלמות האבטחה הקיימות בשוק, כך שהבחירה הסופית של הלקוח, בהתאם לייעוץ ולהכוונה שיקבל ממומחי חברת י.א דור, תהיה הנכונה והראויה ביותר עבורו. ישנם מושגים ומונחים רבים בתחום מצלמות אבטחה והכרה מוקדמת שלהם, עוד לפני רגע הפגישה עם משווקי המוצר ויועצי המכירות, יכולה לקצר באופן משמעותי את משך הדיון ולהקל על שני הצדדים את ההגעה להסכמה ולתחילת עבודה משותפת.

ראשית, מצלמות אבטחה נבדלות ביניהן באופן התקנתן ובטווח הפעילות שלהן. ישנן מצלמות אבטחה נייחות, המקובעות לספקטרום מסוים וניתן להזיזן רק באמצעות פעולה אנושית וישנן מצלמות הנשלטות מרחוק ונמצאות בתנועה מתמדת, או, לחילופין, ללא תנועה, בהתאם להחלטת מפעיל מרחוק. גם במצלמות אבטחה בשלט רחוק יש הבדלים מהותיים הנובעים מיכולת התנועה של המצלמה ומההיקף שאליו היא מסוגלת להגיע, עד להיקף של 360 מעלות שלמות.

כמו בכל מצלמה מסורתית, גם בתחום מצלמות האבטחה יש חשיבות לעוצמת הפיקסלים (pixel), היוצרים פסיפס עצום של פרטים מקומיים קטנים לכדי תמונה מושלמת וברורה לפרטי פרטים. ככל שרמת הפיקסלים עולה, כך הרזולוציה האפשרית של מצלמת האבטחה גבוהה יותר והפרטים הניתנים לאיתור בה הם רבים יותר.

רגישות נוספת של מצלמות אבטחה היא לאור, ולכן קיימים הבדלים משמעותיים ומהותיים בין סוגי מצלמות אבטחה הרגישות יותר, או פחות, לאור. רגישות זו נקראת, במונח מקצועי, לוקס (lux). ככל שרמת הלוקס שואפת לאפס כך יכולת המצלמה לצלם בחושך מוחלט, עולה. לוקס אפס משמעותו, כמובן, יכולת צילום בחושך מוחלט ומצלמות אבטחה המסוגלות לכך הן יקרות יותר ולא מתאימות לכל בית עסק.

חשיבות נוספת, ולא פחות עקרונית מהנקודות האחרות שהוזכרו לעיל, היא משך תקופת התיעוד וההקלטה של מצלמת האבטחה וישנה נוסחה מסוימת המקלה על אפשרות הבחירה הנכונה לכל סוג עסק ולכל צורך של הלקוח, כיום ישנן מצלמות אבטחה המסוגלות לשמור זיכרונות והקלטות במשך חודשים רבים ללא צורך בהחלפת כרטיס זיכרון או גיבוי, ולא רק זאת, אלא שהאפשרויות של ימינו מאפשרות גם הקלטה ושמירה מרחוק, כך שגם השחתת המצלמה לא תפגום בהקלטות ובמה שכבר צולם ונחרט אצלה.

חלק ממבחר מצלמות אבטחה שבחברתנו

 


| מצלמות אבטחה || מצלמת אבטחה || מצלמות במעגל סגור || מצלמות אבטחה לעסק || מצלמות אבטחה לבית |

 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב