מערכות אינטרקוםלעיתים נדמה כי מערכות אינטרקום הן חלק מחיינו כבר מאות בשנים, ואכן, זוהי אחת מהמערכות האלקטרוניות המוקדמות ביותר שהומצאו ששימשו גופים עסקיים, כמו גם דיירי בתים משותפים ברחבי העולם, מזה שנים רבות.

מערכות אינטרקום הן אמצעי תקשורת בין אנשים ובינם לבין מערכות חכמות לזיהוי קול ופנים ומשמשות, בדרך כלל, לאישור או למניעת כניסה למרחבים פרטיים או למתחמים שלא נגישים לכל אדם. אם בעבר היו מערכות אינטרקום בנויות על בסיס שמיעה בלבד ואישור קולי בלבד, הרי שכיום ישנן מערכות אינטרקום תומכות ווידאופון המשלבות, בנוסף לאפשרות הדיבור הדו צדדי, גם יכולת צפייה ויזואלית בעזרת מצלמה מובנית ועל ידי כך אנו יכולים לוודא ולהבטיח כי אכן הקול שאנו שומעים שייך לאדם אותו אנו מבקשים להכניס לתוך המתחם.

ישנן אופציות רבות ומגוונות בכל הנוגע למערכות אינטרקום מודרניות, כולל אינטרקום ביומטרי המסוגל לזהות תווי פנים וטביעות אצבע של מורשי כניסה וגישה, קודן עם סיסמא ואפילו אינטרקום המסוגל לכייל מספר רב של אנשים לזיהוי אוטומטי, למשל במקרה של בניין מגורים רב דירות ושכנים. גם לא מדובר כבר על מכשיר מסורבל וגדול התלוי על הקיר ליד דלת הכניסה, אלא על מערכות אינטרקום מסוגננות ומעוצבות שלא פוגמות במראה הכללי של הנכס, אלא מוסיפות לו מידה של יוקרה ואיכות.

עם חברת י.א דור אתם יכולים להיות בטוחים כי תזכו לקבל את מערכות האינטרקום המתקדמות והאיכותיות ביותר הקיימות בשוק, ולא רק זאת, אלא שמומחי ההתקנה וההדרכה של החברה יגיעו אליכם וידריכו אתכם בכל תהליך ההתקנה והתפעול של המערכת, ואף לאחר מכן יעמדו לרשותכם בכל שאלה ועניין.

אז אמנם למערכות האינטרקום יש עבר מפואר ומורשת עשירה אך עתידה, כמו שאומרים, עוד לפניה והחידושים בתחום לא מפסיקים להגיע ולהתפתח, ואנו גאים לעמוד לרשות לקוחותינו בתחום חשוב זה.

אומנם אינטרקום זה מערכת, שכמעט כל אחד מכיר אותה, אבל גם לאינטרקום ישנה חשיבות רבה היום.
היום אפשר לא רק לשמוע, אלה גם לראות מי בא אלינו. בנושא זה ישנם גם הרבה חידושים:

מערכות אינטרקום ווידיאופון – מערכת אינטרקום + מצלמה שמאפשרת לראות את הבן אדם ולא רק לשמוע.

מערכות אינטרקום מתאם טלפוני לאינטרקום או ווידיאופון – בעזרת כל טלפון בבית אפשר לפתוח את הדלת ואו את השער.

מערכות אינטרקום אלחוט – פותחים את הדלת ואו את השער בעזרת שלט קטן בגודל של מחזיק מפתחות.

מערכות אינטרקום מקודדים – אפשרות לפתוח את הדלת ואו את השער בעזרת לחיצת קוד בלבד.כמו כן אנו עושים שדרוגים ותיקונים לכול סוגי מערכות האינטרקום בביתים ובעסקים.

בעמוד זה תוכלי לראות מערכות האינטרקום הפופולאריות היום.
כמו כן, ניתן להזמין מערכות אינטרקום בהזמנה אישית. בכל מקרה אנו ממליצים ליצור קשר איתנו לפני כל הזמנה כדי לקבל יעוץ והסבר רחב יותר על המערכות.| מערכות אינטרקום || מערכת אינטרקום || אינטרקומים || אינטרקום לעסקים || אינטרקום ביתי |

 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב