מערכות אזעקה לבית או לעסק

מערכות אזעקה לבית או לעסק

כאשר אנו מתכוונים למערכות אזעקה אנו מחלקים, בעצם, את התחום לשניים - מערכות אזעקה מקצועיות לבתי עסק ולמתחמים מסחריים ומערכות אזעקה לבתים פרטיים, וכל אחת מהמערכות השונות מספקות מידה אחרת של פונקציות יעילות כנגד פריצות, חדירות בלתי מורשות והסתננויות.

מערכות אזעקה משרדיות מורכבות בהתאמה אישית לכל משרד, לכל מפעל ולכל בית עסק ואפשרויות ההפעלה שלהן גמישות ואופייניות למקומות עם תחלופת אנשים תכופה ולנוכחות אנשים בקנה מידה קטן, בינוני או גדול. מערכות האזעקה העסקיות כפופות גם לדרישות חברות הביטוח והביטוחים השונים ויכולות להכיל רמות שונות של רגישויות, כמו רגישות מיוחדת לדלתות המובילות לכספת, ליציאת חרום או לחדר המנכ"ל. מערכות אזעקה רבות אף מכילות חייגן אוטומטי למוקד מרכזי ולסיירי ביטחון בשטח.
ניסיוננו הרב מאפשר לנו לנהל משא ומתן עם סוקרי חברת הביטוח, להתאים את הדרישות לרמת הסיכון האמיתית בשטח וכן לחסוך התקנה של ציוד יקר ומיותר.
בעת התקנת מערכות אזעקה בבית העסק חשוב לוודא כי המתקינים הינם מקצועיים, מנוסים ובעלי מוניטין של יושרה מקצועית.

מערכות אזעקה ביתיות, בדומה למערכות אזעקה לבתי עסק, נועדו להגן ולשמור על תכולת הנכס הפרטי שלנו, על רכושנו וכמובן על ביטחון כל דיירי הבית. בשונה ממערכות אזעקה משרדיות, באלו הביתיות נבחנים כמה אלמנטים אחרים כמו רגישות להימצאות גורם זר בשטח החיצוני לבית, עיצוב האזעקה כך שלא תפגום במראה הכללי של הנכס וכמובן המחיר. בתכנון האזעקה הביתית נלקחים בחשבון גם שיקולים של צמצום ההפרעה לדיירי הבית למינימום הנדרש.

ברור לנו, כמתקיני מערכות אזעקה למודי ניסיון וותק, כי אין דין החיים בבית פרטי ותוסס, לא כל שכן עם ילדים ונערים הגרים בו, כדין העבודה במשרדים ובבתי עסק. לא מדובר על עבודה בשעות מוגדרות שלפניהן, ולרוב אחריהן, אין סיבה לאדם להימצא שם, אלא בבסיס שממנו יוצאים ואליו חוזרים במשך כל שעות היממה, וצריך לנתב את מערכות האזעקה כך שיהיו פחות רגישות ויותר קלות לתפעול גם אם לא על ידי הורים או אנשים בוגרים.

כמו בכל תחום הקשור לענייני מסורת, גם בתחום מערכות האזעקה הביתיות הקפדנו, בחברת י.א דור, להציע ללקוחותינו מערכת אזעקה שעברה הכשר של מכון צומת ומאפשרת תנועה חופשית וקלה של דיירי הבית ללא חשש לחילול השבת או החג.

מבחר מערכות אזעקה לבית או לעסק

 

896
1337
1733
9855
pima
pw8

 


| מערכת אזעקה || מערכות אזעקה || מערכת אזעקה לבית || מערכת אזעקה לעסק || אזעקות |

 

ביקורת מערכות גילוי אש 
עד 20 גלאים 
לפי תקן 1220/11
בעלות של
 450 ש"ח בלבד

 

בחברתו תקבלו שירות מקיף ומקצועי ובמגוון תחומים:
גילוי אש, ציוד לכיבוי אש, ספרנקלרים, מערכות פריצה, רשתות מחשבים, מערכות כריזה, מצלמות במעגל סגור, אינטרקום טלוויזיה, מרכזיות טלפוניות ועוד...
התקשרו ליפגישת ייעוץ
ללא התחייבות!!!

 

   
  לשיחת ייעוץ חינם
   
 

ליצירת קשר מהיר

 

* שם מלא:
* אימייל:
* טלפון:
Captcha

עיצוב